maart 2025

Jacoline en Dineke gaan naar Emy-land

Meer foto's zien? Scroll verder naar onder, daar worden regelmatig nieuwe foto's bijgeplaatst.


29 april 2025

Gisterenmiddag zijn we ruim op tijd vertrokken naar Schiphol met al onze koffers. Wat best een uitdaging was😅
Maar we hadden zoveel Engelse boekjes, spelletjes en babykleertjes gekregen dat we per se alles wilden meenemen samen met de andere spullen die we al hadden gekregen van je om mee te nemen. 🧳

Eenmaal op Schiphol bleek dat mijn eigen persoonlijke koffer te zwaar was. 25 kg ipv 23 kg. 😳Dit kwam door alle babykleertjes die niet meer in de andere koffers pasten.
De grondstewardess die ons hielp werd ingewerkt en samen besloten ze dat hij kosteloos mee mocht omdat de andere koffer lichter woog, dat was zo lief🤍

Eenmaal bij de security bleek dat we een handbagage koffer per ongeluk hadden gevuld met onder andere verf voor de knutselopdrachten😅 niet zo slim natuurlijk maar gelukkig mochten we dit koffertje ook kosteloos bij de ruimbagage erbij boeken.
Wat een meevallers!🤗

De vlucht naar Nairobi was lang maar rustig, we konden niet slapen tijdens de vlucht helaas maar alles is goed gegaan ☺️

Op Nairobi airport was het even stressen want we hadden een uur om onze koffers 🧳 op te halen, opnieuw in te checken voor de volgende vlucht en daarna onszelf in te checken.
Bij het uitchecken wilde een vrouw (was ze van de security? Geen idee 🤷🏼‍♀️) onze handbagage koffer open maken en vroeg wat we bij ons hadden.
Dit waren allemaal knutselspullen voor de lessen. Ze vroeg wat dat gekost had en wilde ons tax laten betalen erover.
Ik vond het onzin, ze leek totaal niet zeker van zichzelf, kwam over alsof ze probeerde aan ons te verdienen. 🤔 Gelukkig hielp het om heel druk te zeggen dat we haast hadden en toen liet ze ons uiteindelijk gaan😅

Een man hielp ons met de koffers op de kar laden en we betaalden hem om de kar vol met koffers bij de juiste gate te brengen, wat gelukkig heel goed ging 💪🏼
Vervolgens na al het haasten aan onze kant 🤭 om op tijd te zijn.. was de vlucht vertraagd en hadden we uiteindelijk nog zeeën van tijd😂

De vlucht van Nairobi naar Mombasa ging soepel en voor dat we het wisten waren we er al ✈️. We werden direct door Jack opgehaald met de taxi en onderweg vertelde hij van alles over wat we tegenkwamen.

De accommodatie is prachtig en ruim. 🤩De dame die ons opving was ontzettend vriendelijk. Het enige nadeel van onze kant is dat er geen airco is want het is erg warm🥵

Verder hebben we boodschappen gedaan, souvenirs bekeken en gekocht en zijn we bij het prachtige strand wezen kijken 🏝️ 

Nu koken, eten, de lessen voorbereiden en slapen 😴 want we zijn totaal versleten van deze dag🤗

Maart 2025

Wij zijn Jacoline en Dineke, allebei werkzaam in de zorg en onze grote hobby is reizen.
 Nu hebben wij een mooie uitdaging gevonden om ons werk en onze hobby te combineren, namelijk ons inzetten als vrijwilliger op Emy-Land school in Kenia!

Al langere tijd lijkt het ons mooi om een keer naar Afrika te reizen. Het ontdekken van de cultuur, bevolking, natuur en de manier van leven in een ander werelddeel.

We vinden Emy-Land een prachtig project en we hopen zo ons steentje bij te kunnen dragen voor het welzijn van de kinderen in Kenia!